کانال پیشگیری و کاهش ریسک در شبکه مجازی تلگرام

کانال موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران/ کانالی جهت ارائه مطالب اموزشی و علمی در حوزه پیشگیری و مدیریت سانحه / HSE / پدافند غیرعامل

جهت عضويت در كانال خواهشمند است از لينك زير اقدام فرماييد.

https://telegram.me/riskmanagement

در اين كانال مقالات كنفرانس هاي موسسه مقاوم سازي  و دبیرخانه علمی مدیریت و مهندسی HSE، پاورپوينت هاي آموزشي و مطالبي ارايه خواهد شد كه از منابع علمي موسسه مي باشد و براي اولين بار در شبكه مجازي نشر خواهد گرديد.
ارسال تعداد مطالب در روز محدود مي باشد و فرصت يادگيري و استفاده از مطالب به مخاطبان داده خواهد شد. با ما همراه باشيد.

تلفن هاي تماس موسسه مقاوم سازي و بهسازي لرزه اي ايران: ٨٨٣٤٧٧١٠ و ٨٨٣٤٧٥٩٦- دورنگار: ٨٩٧٧٩٠٦٤
نشاني پايگاه رسمي اطلاع رساني:
www.retrofitting.ir

نکته: یکی از وظایف سازمان های مردم نهاد ، عام المنفعه بودن آن هاست. بدین جهت موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران در راستای خدمات آموزشی عام المنفعه خود برنامه ریزی نموده است تا با استفاده از بستر فضای مجازی به ویژه شبکه های پیام رسان ، به نشر اطلاعات و داده های علمی و آموزشی بپردازد. موسسه مقاوم سازی با جمع آوری اطلاعات علمی و آموزشی خود در طول ۹ سال فعالیت حقوقی و همچنین فعالیت حقیقی هیئت مدیره و اعضای خود این افتخار را دارد که بر مبنای روایت حضرت محمد (ص) پیامبر مبین اسلام : “زکات علم نشر آن است” ، به ترویج و توسعه دانش مهندسی بپردازد و امید است این اقدام مورد رضایت باری تعالی قرار گیرد. لذا کانال موسسه مقاوم سازی در نرم افزار تلگرام با نشانی  https://telegram.me/riskmanagement راه اندازی گردیده است تا نیاز جامعه ی مهندسی و متخصصین مدیریت بحران را بر طرف نماید.

مطلب پیشنهادی

با برپایی چهارشنبه سوری به جای چهارشنبه سوزی چینی به پیشواز نوروز باستانی می رویم.

چهارشنبه سوری رسمی است کهن که در فرهنگ ایرانی فلسفه ی غنی دارد. اگر تمامی …

یک نظر

  1. خسته نباشید ممنون به خاطر این مطالب کاربردی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *