نحوه عضویت  شرکت های حقوقی در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران:

علاقمندان به عضویت در موسسه و بهره مندی از خدمات موسسه با تکمیل فرم عضویت از طریق سامانه خدمات الکترونیک موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران و یا به صورت ارسال فرم عضویت از طریق صندوق پستی موسسه و پرداخت حق عضویت سالیانه اقدام خواهند نمود.

حق عضویت سالیانه (تعرفه ی سال 91) برای اعضای حقوقی مهندس مشاور و موسسه آموزشی دو میلیون ریال و اعضای حقوقی پیمانکار و تولید کننده سه میلیون ریال می باشد. بر اساس تصمیم هیئت مدیره حق عضویت برای سال 1394 تغییر نخواهد نمود.

علاقمندان با تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک خواسته شده به عنوان عضو موسسه شناخته شده و برای ایشان لوح عضویت و کارت و تندیس مقاوم سازی برای اعضای حقوقی صادر می گردد.

شایان ذکر است جهت همکاری بیشتر با موسسه مقاوم سازی ارسال رزومه ما را در خدمت رسانی بیشتر یاری می نماید.همچنین اعضای حقوقی جهت عضویت می بایستی یک نفر نماینده معرفی نموده و مشخصات نماینده ی شرکت جهت عضویت درج گردد. شایان ذکر است عضویت متقاضیان منوط به تصویب در هیئت مدیره می باشد و در صورت عدم پذیرش عضویت ، مبلغ پرداختی حق عضویت به همراه مدارک عودت داده می شود.

نشانی پستی جهت ارسال مدارک: تهران، صندوق پستی 155-16895، موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

خدمات و مزایای عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران:

1- اعضای موسسه مقاوم سازی ایران (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) دارای اشتراک رایگان نشریات علمی و اطلاع رسانی موسسه می باشند.

2- اعضای موسسه (حقوقی) دارای سهمیه یک نفر به صورت رایگان در ثبت نام کارگاه های آموزشی و تخصصی ، همایش ها و نشست های علمی موسسه می باشند.

3- اعضای موسسه (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) در شرکت در بازدیدهای علمی، کارگاه ها و … در اولویت می باشند.

4- اعضای حقوقی موسسه به عنوان همیاران موسسه معرفی می شوند، در نشریات موسسه و همایش های برگزار شده توسط موسسه معرفی می گردند و می توانند از لوگو و نام ” موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران ” در آگهی های تبلیغاتی خود استفاده نمایند.

تبصره 1: درج آگهی اعضای حقوقی در نشریه و سایت موسسه با تخفیف همراه می باشد.

تبصره 2: معرفی اعضای حقوقی به مدت یک ماه به صورت آگهی در تبلیغات صفحه اصلی پایگاه رسمی اطلاع رسانی موسسه به آدرس www.retrofitting.ir رایگان می باشد.

تبصره 3: بخشنامه های مستقل ارائه خدمات به اعضای حقوقی به صورت سالانه بر اساس تصمیم هیئت مدیره منتشر خواهد شدو براساس بخشنامه های ابلاغی خدمات بیشتر به اعضای حقوقی قابل ارائه می باشد.

5- در صورت نیاز و در صورت امکان، موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران به عنوان یک همیار از هیچ گونه کمکی در قبال اعضای حقوقی و حقیقی و دانشجویی دریغ نخواهد نمود.

6- اعضای حقوقی می توانند در صورت تمایل در برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی، همایش ها و برنامه های موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران همکاری نموده و به معرفی توانمندی های خود و فناوری های روز بپردازند.

7- بهره مندی اعضای موسسه(دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) از منابع مطالعاتی موسسه از قبیل مقالات و کتاب های موسسه رایگان می باشد. بانک مقالات و کتابخانه سایت با دسترسی محدود فقط برای اعضای موسسه قابل بهره برداری است.

مدارک مورد نیاز:

تصوير شناسنامه یا کارت شناسایی نماینده شرکت

تصوير آخرين مدرك تحصيلي یا ثبت شرکت/روزنامه رسمی

وجه نقد یا رسيد پرداخت حق عضويت

دو قطعه عكس 3 در 4 یا عکس اسکن شده  نماینده شرکت

آرم شرکت برای اعضای حقوقی

رزومه علمی و اجرایی شرکت

رزومه علمی و اجرایی نماینده شرکت

شماره حساب های موسسه:

شماره حساب موسسه جهت عضویت: شماره حساب 1-445721-810-283 بانک پاسارگاد به نام موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

شماره شبا جهت واریز از تمامی بانک های کشور: 100570028381000445721001 IR

شماره 16 رقمی جهت واریز از طریق سیستم شتاب:6358 0318 2910 5022 بانک پاسارگاد به نام ابوالفضل زرنگاریان

بخشنامه ارائه خدمات موسسه مقاوم سازی به اعضای حقوقی موسسه

مدیرعامل محترم شرکت ….

با سلام و درود

پس از حمد و سپاس خداوند متعال ضمن تشکر از آن شرکت محترم و اعلام عضویت حقوقی شرکت ….. در اتحادیه شرکت های مقاوم سازی موارد ذیل جهت استحضار حضورتان اعلام می گردد:

1- شرکت ……. به عنوان عضو حقوقی موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران می تواند در تبلیغات خود از آرم و نشان این موسسه بهره برداری نماید.شماره عضویت آن شرکت …… می باشد و تا تاریخ …………. دارای اعتبار است.

2- مستدعی است جهت معرفی شرکت در سایت رسمی موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران، معرفی شرکت شامل : مشخصات ثبتی / مشخصات مدیرعامل/ موضوع فعالیت اساسنامه / فعالیت های صورت گرفته (رزومه/ CV) / مشخصات ارتباطی ، به همراه لوگو و نشان شرکت در فایل office word تهیه و به این موسسه ارسال گردد.

3- جهت درج بنر تبلیغاتی شرکت در سایت های موسسه خواهشمند است بنر مورد نظر در قالب فایل psd و یا jpeg با اندازه 120 px ارتفاع و 240 px عرض تهیه و به این موسسه ارسال گردد.تبلیغات شرکت به صورت دوره ای در کلیه ی سایت های موسسه به مدت محدود منتشر خواهد شد. سایت های موسسه عبارتند از www.retrofitting.irwww.iran-hse.irwww.incaf.irwww.rebarforging.ir

4- باتوجه به خدمات تعیین شده جهت اعضای حقوقی ، آن شرکت محترم می تواند به تعداد حداکثر 5 نوبت ، اخبار مرتبط با شرکت را جهت انتشار در رسانه های مجازی این موسسه ارسال نماید. این اخبار می تواند شامل مصاحبه با مدیرعامل ، مصاحبه با رئیس هیئت مدیره ، گزارش استقرار سامانه HSE در شرکت ، ارائه گزارش اجرای پروژه های مقاوم سازی در شرکت و … باشد.

5- ارائه ی مقاله در همایش های موسسه مقاوم سازی از سوی اعضای حقوقی با اولویت ارائه ی سخنرانی پذیرش می گردد و لذا آن شرکت می تواند نسبت به تدوین مقالات تخصصی و علمی با مطالعه موردی پروژه های صورت گرفته جهت انتشار در مجموعه مقالات همایش ها و ارئه ی سخنرانی اقدام نماید. هزینه ی ثبت نام برای یک نفر از اعضای حقوقی رایگان می باشد و شرکت می تواند با معرفی یک نفر در تمامی همایش ها شرکت داشته باشد.

6- شرکت می تواند با همکاری موسسه مقاوم سازی نسبت به برگزاری یک کارگاه تخصصی جهت معرفی توانمندی های شرکت با رویکرد ارائه ی گزارش فنی پروژه های مقاوم سازی اقدام نماید. موسسه مقاوم سازی پس از بررسی محتویات علمی کارگاه پیشنهادی ، در تقویم آموزشی خود برنامه ریزی لازم را صورت داده و جهت علاقمندان به صورت عمومی فراخوان صادر خواهد نمود. در انتهای کارگاه(یا سمینار و یا همایش) گواهی آموزشی برای شرکت کنندگان به صورت مشترک صادر خواهد شد.

7- کلیه ی مکاتبات آن شرکت با موسسه به صورت مکتوب می باشد و خواهشمند است از ارسال ایمیل خود داری فرمایید. نشانی پستی تهران ، صندوق پستی 155 – 16895 جهت ارسال لوح فشرده اخبار و مصاحبه ها / معرفی شرکت / آرم شرکت / بنر تبلیغاتی / مقالات و غیره حضورتان معرفی می گردد.

پیشاپیش از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

مرکز ملی مقاوم سازی. مقاوم سازی . حقی مقاوم سازی.حامد حقی. مرکز ملی مقاوم سازی نمونه کارت عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران- کانون مهندسین