نحوه عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران:

علاقمندان به عضویت در موسسه و بهره مندی از خدمات موسسه با تکمیل فرم عضویت از طریق سامانه خدمات الکترونیک موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران و یا به صورت ارسال فرم عضویت از طریق صندوق پستی موسسه و پرداخت حق عضویت سالیانه اقدام خواهند نمود.

حق عضویت سالیانه (تعرفه ی سال 91) برای اعضای حقیقی پانصد هزار ریال ( 25 درصد تخفیف ویژه ی دانشجویان )  و برای اعضای حقوقی مهندس مشاور و موسسه آموزشی دو میلیون ریال و اعضای حقوقی پیمانکار و تولید کننده سه میلیون ریال می باشد. بر اساس تصمیم هیئت مدیره حق عضویت برای سال 1394 تغییر نخواهد نمود.

علاقمندان با تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک خواسته شده به عنوان عضو موسسه شناخته شده و برای ایشان کارت عضویت صادر می گردد.

شایان ذکر است جهت همکاری بیشتر با موسسه مقاوم سازی ارسال رزومه ما را در خدمت رسانی بیشتر یاری می نماید. شایان ذکر است عضویت متقاضیان منوط به تصویب در هیئت مدیره می باشد و در صورت عدم پذیرش عضویت ، مبلغ پرداختی حق عضویت به همراه مدارک عودت داده می شود.

نشانی پستی جهت ارسال مدارک: تهران، صندوق پستی 155-16895، موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

[toggle title=”خدمات و مزایای عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران” state=”close”] ۱- اعضای موسسه مقاوم سازی ایران (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) دارای اشتراک رایگان نشریات علمی و اطلاع رسانی موسسه می باشند.

۲- اعضای موسسه (دانشجویی ، حقیقی ، هیئت علمی) از تخفیف ویژه در ثبت نام کارگاه های آموزشی و تخصصی ، همایش ها و نشست های علمی موسسه بهره مند می باشند.

۳- اعضای موسسه (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) در شرکت در بازدیدهای علمی، کارگاه ها و … در اولویت می باشند.

۴- در صورت نیاز و در صورت امکان، موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران به عنوان یک همیار از هیچ گونه کمکی در قبال اعضای حقوقی و حقیقی و دانشجویی دریغ نخواهد نمود.

۵- اعضای حقیقی می توانند در صورت تمایل در برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی، همایش ها و برنامه های موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران همکاری نمایند.

۶- اعضای دانشجویی با فعالیت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران از پرداخت حق عضویت سالیانه معاف می باشند. ۷-بهره مندی اعضای موسسه(دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) از منابع مطالعاتی موسسه از قبیل مقالات و کتاب های موسسه رایگان می باشد. بانک مقالات و کتابخانه سایت با دسترسی محدود فقط برای اعضای موسسه قابل بهره برداری است.

تبصره ۱: عضویت اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در موسسه افتخاری و رایگان می باشد و بایستی اساتید محترم از فرم همکاری با موسسه جهت عضویت استفاده نمایند.[/toggle]

[toggle title=”مدارک مورد نیاز” state=”close”]تصوير شناسنامه یا کارت شناسایی

تصوير آخرين مدرك تحصيلي

وجه نقد یا رسيد پرداخت حق عضويت

کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان

دو قطعه عكس ۳ در ۴ یا عکس اسکن شده

رزومه علمی و اجرایی[/toggle]

[toggle title=”شماره حساب های موسسه” state=”close”]شماره حساب موسسه جهت عضویت: شماره حساب ۱-۴۴۵۷۲۱-۸۱۰-۲۸۳ بانک پاسارگاد به نام موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

شماره شبا جهت واریز از تمامی بانک های کشور: ۱۰۰۵۷۰۰۲۸۳۸۱۰۰۰۴۴۵۷۲۱۰۰۱ IR

شماره ۱۶ رقمی جهت واریز از طریق سیستم شتاب:۶۳۵۸ ۰۳۱۸ ۲۹۱۰ ۵۰۲۲ بانک پاسارگاد به نام ابوالفضل زرنگاریان[/toggle]

 

نمونه کارت عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران- کانون مهندسین