عضویت حقوقی

عضویت حقوقی در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

نحوه عضویت حقوقی در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

(دانشگاه ها، سازمان ها، موسسات و شرکت ها)

علاقمندان به عضویت در موسسه و بهره مندی از خدمات موسسه می توانند با تکمیل فرم عضویت از طریق سامانه خدمات الکترونیک موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران و پرداخت حق عضویت سالیانه اقدام نمایند. (فرم عضویت و درگاه پرداخت الکترونیکی در انتهای همین صفحه در دسترس می باشد.)

حق عضویت سالیانه (تعرفه ی سال ۱۴۰۱) ده میلیون و پانصد هزار ریال می باشد.

علاقمندان با تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک خواسته شده به عنوان عضو موسسه شناخته شده و برای ایشان گواهی و تندیس عضویت برای اعضای حقوقی صادر می گردد.

شایان ذکر است جهت همکاری بیشتر با موسسه مقاوم سازی؛ با ارسال رزومه ما را در خدمت رسانی بیشتر یاری نمایید. همچنین اعضای حقوقی جهت عضویت می بایستی یک نفر نماینده معرفی نموده و مشخصات نماینده ی شرکت جهت عضویت درج گردد. لازم به ذکر است عضویت متقاضیان منوط به تصویب در هیئت مدیره می باشد و در صورت عدم پذیرش عضویت ، مبلغ پرداختی حق عضویت به همراه مدارک عودت داده می شود.

فرم درخواست عضویت حقوقی

عضویت حقوقی

خدمات و مزایای عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

خدمات و مزایای عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

۱- اعضای موسسه مقاوم سازی ایران (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) دارای اشتراک رایگان نشریات علمی و اطلاع رسانی موسسه می باشند. ۲- اعضای موسسه (حقوقی) دارای سهمیه یک نفر به صورت رایگان در ثبت نام همایش ها و نشست های علمی موسسه می باشند.

۳- اعضای موسسه ( حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) در شرکت در بازدیدهای علمی، کارگاه ها و … در اولویت می باشند.

۴- اعضای حقوقی موسسه به عنوان همیاران موسسه معرفی می شوند، در نشریات موسسه و همایش های برگزار شده توسط موسسه معرفی می گردند و می توانند از لوگو و نام ” موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران ” در آگهی های تبلیغاتی خود استفاده نمایند. تبصره ۱: درج آگهی اعضای حقوقی در نشریه و سایت موسسه با تخفیف همراه می باشد.

تبصره ۲: معرفی اعضای حقوقی به مدت یک ماه به صورت آگهی در تبلیغات صفحه اصلی پایگاه رسمی اطلاع رسانی موسسه به آدرس www.retrofitting.ir رایگان می باشد.

تبصره ۳: بخشنامه های مستقل ارائه خدمات به اعضای حقوقی به صورت سالانه بر اساس تصمیم هیئت مدیره منتشر خواهد شدو براساس بخشنامه های ابلاغی خدمات بیشتر به اعضای حقوقی قابل ارائه می باشد.

۵- در صورت نیاز و در صورت امکان، موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران به عنوان یک همیار از هیچ گونه کمکی در قبال اعضای حقوقی و حقیقی و دانشجویی دریغ نخواهد نمود.

۶- اعضای حقوقی می توانند در صورت تمایل در برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی، همایش ها و برنامه های موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران همکاری نموده و به معرفی توانمندی های خود و فناوری های روز بپردازند.

۷- بهره مندی اعضای موسسه(دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) از منابع مطالعاتی موسسه از قبیل مقالات و کتاب های موسسه رایگان می باشد. بانک مقالات و کتابخانه سایت با دسترسی محدود فقط برای اعضای موسسه قابل بهره برداری است.

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز

*تصوير شناسنامه یا کارت شناسایی نماینده شرکت

*تصوير آخرين مدرك تحصيلي نماینده شرکت

*دو قطعه عكس ۳ در ۴ یا عکس اسکن شده نماینده شرکت

*تصویر ثبت شرکت/روزنامه رسمی و اساسنامه شرکت

*آرم/ لوگو شرکت

*رزومه علمی و اجرایی شرکت

*رزومه علمی و اجرایی نماینده شرکت

*رسيد پرداخت حق عضويت (پرداخت الکترونیکی در انتهای همین صفحه در دسترس می باشد.)

بخشنامه ارائه خدمات موسسه مقاوم سازی به اعضای حقوقی موسسه

بخشنامه ارائه خدمات موسسه مقاوم سازی به اعضای حقوقی موسسه

مدیرعامل محترم شرکت ….

با سلام و درود

پس از حمد و سپاس خداوند متعال ضمن تشکر از آن شرکت محترم و اعلام عضویت حقوقی شرکت ….. در اتحادیه شرکت های مقاوم سازی موارد ذیل جهت استحضار حضورتان اعلام می گردد:

۱- شرکت ……. به عنوان عضو حقوقی موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران می تواند در تبلیغات خود از آرم و نشان این موسسه بهره برداری نماید.شماره عضویت آن شرکت …… می باشد و تا تاریخ …………. دارای اعتبار است.

۲- مستدعی است جهت معرفی شرکت در سایت رسمی موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران، معرفی شرکت شامل : مشخصات ثبتی / مشخصات مدیرعامل/ موضوع فعالیت اساسنامه / فعالیت های صورت گرفته (رزومه)، مشخصات ارتباطی ، به همراه لوگو و نشان شرکت در فایل office word تهیه و به این موسسه ارسال گردد.

۳- جهت درج بنر تبلیغاتی شرکت در سایت های موسسه خواهشمند است بنر مورد نظر در قالب فایل psd و یا jpeg با اندازه ۱۲۰ px ارتفاع و ۲۴۰ px عرض تهیه و به این موسسه ارسال گردد.تبلیغات شرکت به صورت دوره ای در کلیه ی سایت های موسسه به مدت محدود منتشر خواهد شد. سایت های موسسه عبارتند از www.retrofitting.ir – www.iran-hse.ir – www.incaf.ir – www.rebarforging.ir

۴- باتوجه به خدمات تعیین شده جهت اعضای حقوقی ، آن شرکت محترم می تواند به تعداد حداکثر ۵ نوبت ، اخبار مرتبط با شرکت را جهت انتشار در رسانه های مجازی این موسسه ارسال نماید. این اخبار می تواند شامل مصاحبه با مدیرعامل ، مصاحبه با رئیس هیئت مدیره ، گزارش استقرار سامانه HSE در شرکت ، ارائه گزارش اجرای پروژه های مقاوم سازی در شرکت و … باشد.

۵- ارائه ی مقاله در همایش های موسسه مقاوم سازی از سوی اعضای حقوقی با اولویت ارائه ی سخنرانی پذیرش می گردد و لذا آن شرکت می تواند نسبت به تدوین مقالات تخصصی و علمی با مطالعه موردی پروژه های صورت گرفته جهت انتشار در مجموعه مقالات همایش ها و ارئه ی سخنرانی اقدام نماید. هزینه ی ثبت نام برای یک نفر از اعضای حقوقی رایگان می باشد و شرکت می تواند با معرفی یک نفر در تمامی همایش ها شرکت داشته باشد.

۶- شرکت می تواند با همکاری موسسه مقاوم سازی نسبت به برگزاری یک کارگاه تخصصی جهت معرفی توانمندی های شرکت با رویکرد ارائه ی گزارش فنی پروژه های مقاوم سازی اقدام نماید. موسسه مقاوم سازی پس از بررسی محتویات علمی کارگاه پیشنهادی ، در تقویم آموزشی خود برنامه ریزی لازم را صورت داده و جهت علاقمندان به صورت عمومی فراخوان صادر خواهد نمود. در انتهای کارگاه(یا سمینار و یا همایش) گواهی آموزشی برای شرکت کنندگان به صورت مشترک صادر خواهد شد.

۷- کلیه ی مکاتبات آن شرکت با موسسه به صورت مکتوب می باشد. شماره فکس موسسه ۰۲۱۸۹۷۷۹۰۶۴می باشد. نشانی پستی تهران، خیابان شریعتی، خیابان پادگان ولیعصر، کوچه نیرو، پلاک ۷ (مجتمع اداری نیرو)، جهت ارسال لوح فشرده اخبار و مصاحبه ها / معرفی شرکت / آرم شرکت / بنر تبلیغاتی / مقالات و غیره حضورتان معرفی می گردد.

پیشاپیش از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

فرم درخواست عضویت حقوقی

شرایط و نحوه عضویت حقیقی در موسسه به چه صورت است.