نمونه کارت عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران- کانون مهندسین

نحوه عضویت حقیقی در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

علاقمندان به عضویت در موسسه و بهره مندی از خدمات موسسه می توانند با تکمیل فرم عضویت از طریق سامانه خدمات الکترونیک موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران و پرداخت حق عضویت سالیانه اقدام نمایند. (فرم عضویت و درگاه پرداخت الکترونیکی در انتهای همین صفحه در دسترس می باشد.)

حق عضویت سالیانه (تعرفه ی سال ۹۶) برای اعضای حقیقی ۶۰۰ هزار ریال (۲۵درصد تخفیف ویژه دانشجویان) می باشد. بر اساس تصمیم هیئت مدیره حق عضویت برای سال ۱۳۹۷ تغییر نخواهد نمود.

علاقمندان با تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک خواسته شده به عنوان عضو موسسه شناخته شده و برای ایشان کارت عضویت صادر می گردد.

شایان ذکر است جهت همکاری بیشتر با موسسه مقاوم سازی؛ با ارسال رزومه ما را در خدمت رسانی بیشتر یاری نمایید. لازم به ذکر است عضویت متقاضیان منوط به تصویب در هیئت مدیره می باشد و در صورت عدم پذیرش عضویت ، مبلغ پرداختی حق عضویت به همراه مدارک عودت داده می شود.

نشانی پستی جهت ارسال مدارک: تهران، خیابان شریعتی، خیابان پادگان ولیعصر، کوچه نیرو، پلاک ۷ (مجتمع اداری نیرو)، واحد۲

خدمات و مزایای عضویت حقیقی در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

خدمات و مزایای عضویت حقیقی در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

۱- اعضای موسسه مقاوم سازی ایران (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) دارای اشتراک رایگان نشریات علمی و اطلاع رسانی موسسه می باشند.

۲- اعضای موسسه (دانشجویی ، حقیقی ، هیئت علمی) از تخفیف ویژه در ثبت نام کارگاه های آموزشی و تخصصی ، همایش ها و نشست های علمی موسسه بهره مند می باشند.

۳- اعضای موسسه (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) در شرکت در بازدیدهای علمی، کارگاه ها و … در اولویت می باشند.

۴- در صورت نیاز و در صورت امکان، موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران به عنوان یک همیار از هیچ گونه کمکی در قبال اعضای حقوقی و حقیقی و دانشجویی دریغ نخواهد نمود.

۵- اعضای حقیقی می توانند در صورت تمایل در برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی، همایش ها و برنامه های موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران همکاری نمایند.

۶- اعضای دانشجویی با فعالیت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران از پرداخت حق عضویت سالیانه معاف می باشند.

۷-بهره مندی اعضای موسسه(دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) از منابع مطالعاتی موسسه از قبیل مقالات و کتاب های موسسه رایگان می باشد. بانک مقالات و کتابخانه سایت با دسترسی محدود فقط برای اعضای موسسه قابل بهره برداری است.

تبصره ۱: عضویت اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در موسسه افتخاری و رایگان می باشد و بایستی اساتید محترم از فرم همکاری با موسسه جهت عضویت استفاده نمایند.

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز

*تصوير شناسنامه یا کارت ملی

*دو قطعه عكس ۳ در ۴ یا عکس اسکن شده

*تصوير آخرين مدرك تحصيلي

*کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان

*رزومه علمی و اجرایی

*رسيد پرداخت حق عضويت (پرداخت الکترونیکی در انتهای همین صفحه در دسترس می باشد.)

فرم درخواست عضویت حقیقی