عضویت نخبگان و اعضای هیئت علمی موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

عضویت نخبگان

اعضای محترم علمی دانشگاه ها، اساتید معظم و پژوهشگران محترم

با سلام و درود
بدینوسیله موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران، با عضویت نخبگان و هیئت علمی زمینه سازی گسترده برای نیل به سیاست های کلان و راهبردی  موسسه و  مشارکت در انجام پروژه های مشاوره، اجرا، تحقیقاتی و پژوهشی و برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای علمی در زمینه های مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ، زلزله شناسی و مهندسی زلزله، سازه و ژئوتکنیک ، مدیریت بحران منابع آب و محیط زیست ، مدیریت سوانح طبیعی و کاهش ریسک و امداد و نجات، پدافند غیرعامل ، معماری و مناسب سازی محیط شهری ، بهداشت ایمنی محیط زیست ، صنعتی سازی و سبک سازی و … برداشته است.
به منظور دستیابی به این هدف از شما بزرگواران تقاضا مندیم تا نسبت به اعلام آمادگی خود جهت همکاری با این مرکز به صورت ارسال ایمیل به نشانی info@retrofitting.ir  و یا تکمیل فرم همکاری اقدام فرمائید. امید است این همکاری آغاز تحولی بزرگ در آبادانی کشور عزیزمان ایران و توسعه ی تحقیقات در کشور باشد.
دکتر مصطفی زمانیان
رئیس هیئت مدیره موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران
استادیار پردیس فنی و مهندسی دانشگاه شهید بهشتی
دانش آموخته دکترای ژئوتکنیک دانشگاه صنعتی شریف

تبصره:

عضویت اعضای هیئت علمی دانشگاه های دولتی و غیر دولتی سراسر کشور با مدرک تحصیلی دکترا به صورت افتخاری می باشد.
دانشجویان محترم دانشگاه ها که دارای حداقل یکی از شرایط ذیل می باشند به عنوان عضو نخبه بدون پرداخت حق عضویت از خدمات موسسه بهره مند خواهند شد:
۱- شاگرد رتبه اول تا سوم با ارائه ی تاییدیه از دانشگاه (معدل بالای ۱۷)
۲- دارای حداقل یک مقاله در نشریات علمی و پژوهشی
۳- دارای ثبت اختراع در موضوعات مرتبط مهندسی عمران و مدیریت بحران
شایان ذکر است کارت عضویت نخبگان و اعضای هیئت علمی با درج عضویت پیوسته و عبارت کانون اعضای هیئت علمی و نخبگان موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران صادر خواهد گردید.