اهدای پایان نامه طراحی مرکز سازمان های مردم نهاد بانوان به موسسه مقاوم سازی در یک اقدام داوطلبانه

سازمان مردم نهاد مفاهیم کلانی را در خود جا میدهد و باید گفت که با سازمان خصوصی تفاوت های بارزی دارد که در این سخن نمی توان به همه ی آن ها اشاره کرد.اما یکی از مهمترین ویژگی های سازمان های مردم نهاد که شاید وجه تمایز اصلی این سازمان ها با سایر سازمان های غیر دولتی و خصوصی باشد ، داوطلب محور بودن آن است. یعنی با مشارکت اعضای داوطلب یک فعالیت صورت می پذیرد. موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران نیز از این قاعده مستثنا نیست و داوطلبان بسیاری برای ارتقای فعالیت های موسسه و دستیابی به اهداف موسسه که همان کاهش خطرپذیری ایران عزیز می باشد با ما همراه هستند.

سرکار خانم نرگس السادات آیتی یکی از همان داوطلبینی است که به تازگی به جمع داوطلبان موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران اضافه شده اند و در اولین اقدام عام المنفعه و داوطلبانه خود، پایان نامه کارشناسی خود را با موضوع طراحی مرکز سازمان های مردم نهاد بانوان به موسسه اهدا نمودند تا موسسه نیز با نشر آن با دو رویکرد : 1 – معرفی سازمان های مردم نهاد و ترویج فرهنگ مردمی کارهای داوطلبانه 2 – آموزش یک طراحی تخصصی معماری ، به اهداف خود دست یابد.

از خداوند متعال برای سرکار خانم نرگس السادات آیتی کارشناس معماری آرزوی سربلندی دارم و از خدای متعال توفیق روزافزون خدمت به خلق و کسب رضای خالق را برای ایشان خواهانم.

حامد حقی

مدیرعامل موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران

پایان نامه سرکار خانم نرگس السادات آیتی جهت بهره برداری تقدیم می گردد. جهت دانلود از لینک زیر استفاده کنید. همچنین این فایل به همراه فایل پاورپوینت در کانال های موسسه مقاوم سازی موجود است : @retrofitting   و   @riskmanagement

طراحی معماری مرکز سازمان های مردم نهاد بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین اصلی