دکتر نعمت حسنی/ چهره شاخص مهندسی زلزله ۱۳۹۲

دکتر نعمت حسنی سال ۱۳۳۷ در تهران متولد شد، وی دارای لیسانس راه و ساختمان و فوق لیسانس سازه از دانشگاه صنعتی امیر کبیر است.
دکتر حسنی مدرک دکترای عمران با تخصص زلزله در شریان های حیات را از  دانشگاه کوبه ژاپن گرفت و در سال ۸۲ به عنوان پژوهشگر برتر شناخته شد. وی در زلزله کوبه ژاپن حضور داشته و کتاب ارزشمندی را نیز از تجربیات زلزله کوبه به نگارش دراورده است.

دکتر حسنی را می توان به خاطر تاثیر گذاری بسیارش در روند فعالیت های موسسه مقاوم سازی به عنوان بنیان گذار موسسه معرفی نمود. وی در بیشتر کنفرانس ها و همایش های ملی و بین المللی در جایگاه سخنران کلیدی حضور داشته و یکی از نقات قوت همایش ها می باشد و سخنرانی های وی جذابیت بسیاری داشته و علم و فرهنگ را خیلی شیوا بیان نموده و اثرات بسزایی را در مخاطب ایجاد می کند.

دکتر نعمت حسنی هم اکنون دانشیار دانشگاه شهید بهشتی بوده و در سمت ریاست دانشکده اب و محیط زیست پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی خدمت می نماید.

دکتر نعمت حسنی

مطلب پیشنهادی

پیام تبریک موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران به دکتر مهدی زارع چهره شاخص موسسه مقاوم سازی / دریافت درجه علمی هابیلیتاسیون فرانسه – بالاترین درجه علمی اروپا

دکتر مهدی زارع این پیروزی و سربلندی شما ،‌افتخاری است برای ایران عزیز و گرامی. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *