کارآموزی

موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران از سال ۱۳۸۶ تاکنون با خدمتگذاری به دانشجویان علاقمند به کسب دانش مهندسی و مدیریت بحران در قالب گذراندن واحد های کارآموزی ۱ و ۲ مقطع کاردانی و کارشناسی در رشته های عمران و معماری توانسته است جایگاه مناسبی را در این عرصه برای خود ایجاد نماید و پس از تجربه ی ۸ سال کارآموزی اکنون با شیوه ی جدیدی از کارآموزی با دانشجویان محترم همراه خواهیم بود.

موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران با همکاری ۱۰ شرکت و مجموعه خصوصی فعالیتی آموزشی را در قالب ارتباط صنعت و دانشگاه پیش رو گرفته است که دانشجویان عزیز با گذراندن واحد کاراموزی در موسسه مقاوم سازی با فعالیت های ۱۰ حوزه ی مختلف مهندسی آشنا خواهند شد و در واقع در ۱۰ مجموعه مختلف کارآموزی خواهند نمود. در انتهای دوره نیز با آموزش هایی که از سوی موسسه مقاوم سازی به شرح ذیل خواهند دید بر توانایی هایشان افزوده خواهد شد:

۱- دوره ی آموزشی مقاله نویسی

۲- دوره ی آموزشی مدیریت بحران

۳- دوره ی آموزشی پدافند غیرعامل

لذا علاقمندان به گذراندن واحد درسی کارآموزی می توانند نسبت به تکمیل فرم درخواست کارآموزی اقدام نمایند. پس از بررسی فرم درخواست برای متقاضی معرفی نامه ی دانشگاه صادر خواهد شد و پس از تایید کتبی دانشگاه، دانشجو به عنوان کارآموز فعالیت خود را به میزان ساعات مورد نظر آغاز خواهد نمود.

موسسه مقاوم سازی. مرکز ملی مقاوم سازی . مقاوم سازی