فراخوان همکاری در کمیته اضطراری قانون مدیریت بحران موسسه مقاوم سازی

حسب پیشنهاد مهندس حامد حقی مدیرعامل موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران و تایید آقای دکتر مصطفی زمانیان رئیس هیئت مدیره موسسه مقاوم سازی و استادیار دانشگاه شهید بهشتی ، کمیته اضطراری قانون مدیریت بحران موسسه مقاوم سازی وبهسازی لرزه ای ایران با حضور متخصصین سوانح تشکیل  گردید.

این کمیته پس از سیل کن و پس از ارسال مکاتبه اول به مجلس شورای اسلامی تشکیل گردید و تاکنون یک گزارش فنی به مجلس (مکاتبه دوم) ارائه شده است. در همین راستا با توجه به ضرورت فعالیت در این حوزه و همیاری مسوولین سازمان مدیریت بحران کشور و وزارت کشور و مجلس شورای اسلامی در نظر است مکاتبه سوم و ارائه گزارش فنی دوم انجام گیرد. لذا از متخصصین و مدیران با تجربه در حوزه مدیریت سانحه دعوت می شود تا نسبت  به ارائه ی مطالب و نظرات فنی خود اقدام نمایند.

نظرات پس از بررسی فنی کمیته کارشناسی و برگزاری جلسه با حضور متخصصین و ارائه دهندگان مطالب، با رعایت حقوق معنوی افراد از طریق موسسه مقاوم سازی به مجلس شورای اسلامی و مراجع پیگیر ارسال خواهد شد. جهت همکاری با کمیته اضطراری قانون مدیریت بحران با شماره تماس ۸۸۳۴۷۷۱۰ تماس حاصل فرمایید.

مطلب پیشنهادی

فورجینگ- جوش سر به سر میلگرد- مقاوم سازی - بهسازی - حامد حقی

برگزاری موفق اولین دور ایمنی کار در ارتفاع

  این دوره در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ با همکاری موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *