سایت در حال بروز رسانی و بارگذاری می باشد.

موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران به صورت رسمی از اردیبهشت 1385 ( بدون مجوز از اردیبهشت 1383 بعد از بازدید از مناطق زلزله زده بم توسط اساتید و دانشجویان) فعالیت خود را آغاز کرده است.
فراز و نشیب بسیاری داشتیم. گاها با مشکلات اقتصادی همراه بودیم و گاها با مشکلات سیاسی جامعه که با فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام مخاطبان عزیز موسسه را از دست دادیم و همین مسائل ریز و درشت سبب کندی فعالیت های مان شد.

اکنون با همتی مضاعف مجدد فعالیت مان را آغاز کردیم و با همراهی چند شرکت و موسسه دیگر در جهت ایجاد هلدینگ گروه کاهش خطر سوانح برآمدیم تا نیازهای کشور را در همه ی بخش های فنی ، اجرایی ، مشاور، آموزش، پژوهش و ترویج و فرهنگ سازی در حوزه کاهش خطر سوانح برطرف کنیم. اگر چه می دانیم که این کار نیاز به همراهی دولت مردان دارد اما در حد خودمان سهم بخش غیردولتی را به امید خدا انجام خواهیم داد.

و برای برنامه ریزی هایی هم که داشتیم سایت جدید موسسه را رونمایی کردیم. سایتی که بتواند فعالیت های هلدینگ گروه کاهش خطر سوانح را پوشش دهد. شاید امروز این سایت بسیار ناقص و ناکارامد باشد اما یقین داریم با همراهی شما مخاطبین گرامی بزودی به چشم انداز مرجع غیردولتی کاهش خطر سوانح دست خواهیم یافت.

به امید روزی که درک خطر برای مسوولین و مدیران کشور یک ضرورت شود و کاهش خطر سوانح از شعار به عمل تبدیل شود.

 

روابط عمومی هلدینگ گروه کاهش خطر سوانح

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی 1403 – 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین اصلی