کانال پیشگیری و کاهش ریسک در شبکه مجازی تلگرام

کانال موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران/ کانالی جهت ارائه مطالب اموزشی و علمی در حوزه پیشگیری و مدیریت سانحه / HSE / پدافند غیرعامل

جهت عضويت در كانال خواهشمند است از لينك زير اقدام فرماييد.

https://telegram.me/riskmanagement

در اين كانال مقالات كنفرانس هاي موسسه مقاوم سازي  و دبیرخانه علمی مدیریت و مهندسی HSE، پاورپوينت هاي آموزشي و مطالبي ارايه خواهد شد كه از منابع علمي موسسه مي باشد و براي اولين بار در شبكه مجازي نشر خواهد گرديد.
ارسال تعداد مطالب در روز محدود مي باشد و فرصت يادگيري و استفاده از مطالب به مخاطبان داده خواهد شد. با ما همراه باشيد.

تلفن هاي تماس موسسه مقاوم سازي و بهسازي لرزه اي ايران: ٨٨٣٤٧٧١٠ و ٨٨٣٤٧٥٩٦- دورنگار: ٨٩٧٧٩٠٦٤
نشاني پايگاه رسمي اطلاع رساني:
www.retrofitting.ir

نکته: یکی از وظایف سازمان های مردم نهاد ، عام المنفعه بودن آن هاست. بدین جهت موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران در راستای خدمات آموزشی عام المنفعه خود برنامه ریزی نموده است تا با استفاده از بستر فضای مجازی به ویژه شبکه های پیام رسان ، به نشر اطلاعات و داده های علمی و آموزشی بپردازد. موسسه مقاوم سازی با جمع آوری اطلاعات علمی و آموزشی خود در طول ۹ سال فعالیت حقوقی و همچنین فعالیت حقیقی هیئت مدیره و اعضای خود این افتخار را دارد که بر مبنای روایت حضرت محمد (ص) پیامبر مبین اسلام : “زکات علم نشر آن است” ، به ترویج و توسعه دانش مهندسی بپردازد و امید است این اقدام مورد رضایت باری تعالی قرار گیرد. لذا کانال موسسه مقاوم سازی در نرم افزار تلگرام با نشانی  https://telegram.me/riskmanagement راه اندازی گردیده است تا نیاز جامعه ی مهندسی و متخصصین مدیریت بحران را بر طرف نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین اصلی