بالاجبار در پیام رسان های داخلی در خدمت شما هستیم ( سروش – آی گپ – ایتا – بله : @retrofitting )

مدیر عامل موسسه

پیام مدیرعامل موسسه در خصوص فعالیت در پیام رسان های داخلی

بالاجبار در پیام رسان سروش در خدمت شما هستیم.

سلام و درود.
متاسفانه به دلیل فیلترینگ تلگرام و ضعیف شدن در برقراری ارتباط با مخاطبین محترم ، بالاجبار در پیام رسان سروش در خدمت شما هستیم. از اینکه هیچ رغبتی به پیام رسان داخلی سروش نداریم ما را سرزنش نکنید. نه عداوتی با نرم افزارهای ایرانی است و نه لجبازی در ماندن در تلگرام و اتفاقا از اولین ها هستیم که در زمان تولید سروش به عنوان یک ایرانی معتقد به حمایت از کالای ایرانی ( قبل از اینکه شعار حمایت از کالای ایرانی مد شود و همانند سایر ارزش های دولتی فقط در ظواهر کار و شعار مدیریت کشور بیاید) در سروش عضو شده و به صورت جدی از تمامی شهروندان عزیز برای حمایت از کالا های ایرانی دعوت می کنیم.

از کسانی نیستیم که خودروی چینی هایما و چانگان را خودروی ایرانی می دانند و حاضرند پول برایش هزینه کنند اما حاضر نیستند خودروی سمند و دنا را که حداقل بیش از 50 درصدش در داخل تولید می شود را حمایت کنند!!! حمایت از کالای ایرانی نیازمند عشق به میهن است و کسانی که فرزندان و آقازاده هایشان در امریکا هستند و اینجا پرچم امریکا را اتش می زنند، درکی از حمایت از کالای ایرانی ندارند زیرا که می دانند هرچه تحریم بیشتر باشد می توانند همانند بابک زنجانی ها راحت تر و ساده تر ثروت جمع کنند!!!

حمایت از کالای ایرانی صرفا فیلترینگ تلگرام نیست و اگر قرار است از کالای ایرانی حمایت شود همانطور که از بالا دستور فیلترینگ تلگرام را به هزار بهانه صادر می کنند می توانند جلوی واردات خودروی چینی ،‌لوازم ارایش چینی و هزار واردات دیگر از روسیه و چین را بگیرند. بجای تولید پراید و پژو دستور تولید خودروهای ملی با طراحی های جدید و فناوری های روز صادر کنند! از آنجا که ارتباطاتی با نخبگان این کشور داریم و می دانیم که در همین ایران خودمان طرح تولید خودروهای برقی وجود دارد از مسوولین محترم خواهشمندیم صرفا به جای شعارهای الکی و فیلترینگ تلگرام ودر نظر گرفتن سود شخصی،‌ بیایند و خودروهای جدید با طراحی های جدید را حمایت کنند. مطمئن باشند با حمایت جدی از کالای ایرانی،‌ زمانی که اشتغال در کشور رونق یافت و ارزش پول ملی بالا رفت و رفاه اجتماعی حاصل گردید، هیچ بیگانه ای نمی تواند در مردم نفوذ کند آنگاه نیازی به فیلترینگ تلگرام از ترس اغتشاشات و فریب دشمن نیازی نیست.

در آخر

اگر امروز جوان ایرانی بیکار است و هزاران نفر نیز تجارت خانگی و کوچک خود را برای فیلترینگ تلگرام از ترس نفوذ دشمن از دست داده اند،‌ فقط و فقط بخاطر شعارهای الکی است که سال هاست در سربرگ مکاتبات دولتی رخ نمایی می کند اما هیچ اعتقادی نه به اقتصاد مقاومتی دارند و نه اعتقادی به حمایت از کالای ایرانی.
این نیز بگذرد.
حامد حقی
مدیرعامل موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران
(سازمان مردم نهاد)

www.retrofitting.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین اصلی